Заміна склопакетів

+40% теплоефективності

+55% економії на комунальних!

 1. Бажаєте підвищити температуру в квартирі/будинку з +18?С до +23?С, не використовуючи опалювальні прилади?
 2. Не бажаєте оплачувати великі рахунки за газ та опалення?
 3. Чи є власником індивідуальної системи опалення або плануєте її встановити?
 4. Дбаєте про комфорт та здоров’я ваших дітей?
  Якщо ви відповіли «Так» хоча б на одне питання, вам варто задуматися про заміну звичайного старого склопакета на новий з енергозберігаючим склом.

Вікна із звичайними склопакетами:

 1. Є причиною втрати до 60% тепла у приміщенні;
 2. Не відповідають сучасним державним стандартам.

З липня 2013 року для світлопрозорих конструкцій, що захищають, було затверджено мінімально допустиме значення опору теплопередачі. Цей показник становить 0,75 м2К/Вт для I кліматичної зони: Київської, Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Рівненської, Кіровоградської, Тернопільської, Луганської, Житомирської, Львівської, Вінницької, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернівецької , Чернігівської області.

Вікна з енергозберігаючими склопакетами:

 1. на 30-50% тепліше звичайних;
 2. мають високий коефіцієнт опору теплопередачі.
  Енергозберігаюче скло відбиває теплове випромінювання, не даючи теплу йти з приміщення на вулицю. Це досягається завдяки нанесенню на його поверхню спеціального оптичного низькоемісійного покриття. Інертний газ – аргон, який закачується в камеру склопакета, підвищує тепло- та шумоізоляцію.

Сучасний енергозберігаючий склопакет тепліший за цегляну стіну! Все ще думаєте, що заміна склопакета дороге задоволення? Порахуйте! Різниця в ціні звичайного та енергозберігаючого склопакета – всього 10-12%. Із заповненням камери газом аргоном – ще +3-4%.

Після заміни склопакетів, ви значно знизите енерговитрати на обігрів та кондиціювання приміщення. Ваші нові склопакети повністю окупляться вже за 1-2 роки.

Як виміряти склопакет не знімаючи штапиків

Як виміряти склопакет не знімаючи штапиків — розмір склопакета у пластикових вікнах

Пластикові вікна довговічніші, вони менше схильні до впливу зовнішніх атмосферних умов. Але може статися ситуація, коли необхідно замінити склопакет, наприклад, якщо скло розбилося або виникло бажання встановити енергозберігаючу модель. В цьому випадку для виготовлення нового необхідно знати основні габаритні розміри (висота, ширина і товщина). Нижче буде розказано, як виміряти склопакет не знімаючи штапиків і як діяти, якщо це неможливо.

Як правильно виміряти склопакет у пластиковому вікні

Самостійно визначити габарити – ширину і висоту не складе величезної праці, навіть не знімаючи штапиків.

Щоб дізнатися про ширину склопакета (СП), потрібно виміряти відстань по ширині між штапиками, включаючи їх (по штаповому пазу). Вимірюють звичайною рулеткою, але з точністю до міліметра.

Как померять стеклопакет

Від отриманої величини потрібно відібрати 10 мм. Це розмір деформаційного зазору між склом та рамою для вільного регулювання конструкції та запобігання її руйнуванню в результаті розширення матеріалів під вплив температурних коливань.

Наприклад, якщо ширина по штаповому пазу становить 475 мм, то ширина самого склопакета дорівнюватиме 465 мм (475-10). Аналогічно визначається і висота.

Як дізнатися товщину склопакета

Звичайно, краще, щоб усі необхідні габарити визначав фахівець, оскільки це може призвести до витрат на повторне виготовлення склопакета правильних розмірів, може стати причиною того, що скло в ньому трісне. Якщо запросити майстра не виходить, дізнатися про товщину можна декількома способами.

Як дізнатися, не розбираючи вікно

Наступний важливий для заміни віконного склопакета завмер – це його товщина. Дізнатися її можна кількома способами:

Переглянути договір на встановлення вікна. У ньому буде вказана товщина СП (наприклад, «Однокамерний 24 мм») або його формула (наприклад, 4-16-4).
Можна поміряти ширину віконної рами, від отриманої величини відняти відстань від краю віконної рами до скла зовні та зсередини. У цьому випадку припустимо невелике відхилення 3 мм у більшу чи меншу сторону. Важливо пам’ятати, що товщина, як правило, кратна двом.
Іноді, визначити товщину склопакета можна без вимірювань, достатньо лише подивитися на дистанційну планку. На ній будуть розміри, формула СП, дата виготовлення, індивідуальний номер. Оглядати доведеться весь периметр пластикового вікна, оскільки напис може бути в будь-якому місці.
Використовувати лазерний прилад для визначення товщини склопакета та скла. Цей спосіб має істотний недолік: ціна приладів навіть вітчизняного виробництва незрівнянно висока порівняно з вартістю вимірюваної деталі. Купувати його для одноразового використання недоцільно.

Як правильно вийняти склопакет, щоб виміряти його товщину

Якщо жодним з наведених способів не вдалося перевірити товщину СП, доведеться його вийняти з рами. Послідовність дій у цьому випадку буде такою:

 1. У щілину між віконною рамою та штапиком вставити шпатель або інший плоский, гострий інструмент.
 2. Розхитуючи рухами, зробити так, щоб штапик почав виходити з пазів. Зняти штапики потрібно в перехресному порядку: спочатку вертикальні (правий, лівий), а потім горизонтальні (верхній, нижній) так скло не випаде, не розколеться.
 3. Дістати рихтувальні пластини (дистанційні підкладки). Обов’язково потрібно запам’ятати їхнє розташування, щоб після визначення потрібних розмірів встановити їх на свої місця.
 4. Після всіх маніпуляцій нахиліть або вийміть СП з рами, звичайною лінійкою виміряйте його товщину.
 5. Оскільки перебувати в приміщенні з вікном без скла небезпечно, потрібно повторити всі дії у зворотному порядку і повернути СП на місце до його заміни.
Снятие стеклопакета

Можна не виймати СП, а після зняття штапиків в проміжок між ним і віконною рамою вставити розігнуту скріпку до упору. Глибина, на яку вона увійшла, і буде шуканою величиною.

Формула cклопакету

Ширина — це той розмір склопакета пластикового вікна, що впливає на кількість стекол та їх товщину, ширину дистанційної рамки, кількість камер. Інакше кажучи, все — формулу, що його складає.

Наприклад, формула двокамерного 40мм склопакету з двома енергозберігаючими стеклами, заповненими камерами аргоном буде виглядати наступним чином:

4i-14Ar-4-14Ar-4i, де

 • 4i – енергозберігаюче скло завтовшки 4 мм;
 • 14Ar – камера із 14 мм дистанційної рамки, заповнена аргоном;
 • 4 – звичайне скло завтовшки 4 мм.

РОЗРАХУНОК ВАРТІСТЬ СКЛОПАКЕТУ ЧЕРЕЗ МЕССЕНДЖЕР

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ